Strony internetowe

Tworzymy #superszybkie #nowoczesne #responsywne strony internetowe.

Wszystko zaczyna się od Twojego marzenia

Posiadanie profesjonalnej strony internetowej nie stanowi celu a jedynie precyzyjne narzędzie do realizacji Twoich marzeń. Opowiedz nam o swojej wizji a my podejmiemy wyzwanie. Tworzymy responsywne strony internetowe w oparciu o najnowsze technologie oraz światowe trendy. Współpracując z Tobą zaprojektujemy nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową, która spełni Twoje oczekiwania. Doświadczenie nauczyło nas, że dobre strony internetowe nie są dziełem przypadku - są wynikiem przemyślanego projektu zbudowanego na solidnym fundamencie. Dla nas podstawą w tworzeniu stron internetowych jest dogłębne zrozumienie czego dokładnie potrzebują nasi klienci i realizowanie ich celów biznesowych.

Jak wygląda proces tworzenia?

Proces tworzenia Twojej strony internetowej zaczyna się od zgromadzenia informacji na temat Twojej firmy, usługi lub produktu abyśmy mogli zrozumieć co chcesz osiągnąć dzięki stronie internetowej. Informacje, które zdobędziemy są wykorzystywane do zwizualizowania prototypu strony internetowej, który zostanie do Ciebie przesłany do akceptacji zanim rozpoczniemy proces kodowania. Nie potrzebujesz posiadać żadnej wiedzy technicznej, ponieważ zajmujemy się wszystkim, począwszy od wyboru i rejestracji i konfiguracji domeny internetowej oraz serwera aż do uruchomienia projektu online oraz objęcie go dalszą opieką.

Chcesz wiedzieć więcej?

To proste - zadzwoń do nas i porozmawiaj. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Ile kosztuje strona internetowa?

Na początku staramy się odpowiedzieć czy chcesz Malucha czy Mercedesa? Czy potrzebujesz prostej strony internetowej czy zaawansowanego technologicznie rozwiązania? Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy z nich ma inne potrzeby, dlatego nie posiadamy sztywnego cennika. Teoretycznie mozemy stworzyc projekt za kilkaset złotych i to na poczekaniu ale w praktyce nie podejmujemy się takich zleceń wyznając zasadę, że albo robimy coś dobrze z pasją i przy zachowaniu najwyższych standardów albo nie robimy tego wcale, ponieważ zależy nam na 100% satysfakcji naszych klientów.Jesteśmi świadomi tego, że inne potrzeby będzie posiadał hydraulik a zupełnie inne firma zatrudnaijąca kilkudziesięciu pracowników. Każdy klient wymaga od nas zaangażowania różnych środków w celu uzyskania postawianego celu.Cały świat negocjuje. W Cyberambulans.pl lubimy negocjować i negocjujemy zawsze. Zachęcamy więc każdego do otwartej, szczerej rozmowy na temat kosztów stworzenia strony internetowej, sklepu, aplikacji lub innego projektu.
Dowiedz się więcej o kosztach związanych ze stroną internetową.

Integracja z Google Maps


Pozwól klientom w łatwy sposób zlokalizować Twój biznes dzięki zaawansowanej integracji strony internetowej z najnowszą wersją Google Maps API. Obecność Twojego biznesu w lokalnych wynikach wyszukiwania stanowi krytyczny element marketingu internetowego zarówno dla małego jak i dużego biznesu. Upewnimy się, że każdy potencjalny klient, będzie mógł z łatwością odnaleźć Twoją ofertę zarówno lokalnie jak i globalnie.

Jakie są modele rozliczeń?

Najczęściej rozliczamy się w ramach realizacji umowy o dzieło. Pierwszy etap realizacji jest poprzedzony ppodpisaniem umowy oraz wpłaceniem zaliczki. W przypadku małych projektów, których koszt nie przekracza 5000zł zaliczka wynosi 50%. W przypadku pozostałych projektów rozliczenia mogą zostać podzielone na kilka etapów. Pozostała płatność następują po realizacji umowy. W niektórych projektach stron internetowych, których specyfikacji nie można doprecyzować na starcie, stosujemy również rozliczenia godzinowe według stawki indywidualnie ustalonej z klientem. W Cyberambulans.pl pracujemy w systemie zarządzania projektem, dzięki czemu możemy trackować zadania i czas. W razie zaistnienia potrzeby możemy udostępnić naszemu klientowi podgląd spędonych godzin godzin, aby miał pewność, że płaci tylko za czas realnie poświęcany na jego projekt.

Ile trwa budowa strony internetowej?

Stworzenie profesjonalnej strony internetowe trwa zwykle od jednego tygodnia do kilku miesięcy. Istotnym czynnikiem jest tu tempo podejmowania decyzji i dostarczania treści przez klienta. 

Ile kosztuje opieka nad stroną internetową i co się na nią składa?

Po uruchomieniu strony internetowej oferujemy naszym klientom usługę administracji stroną internetową. Rozliczamy się według stawki ryczałtowej lub godzinowej w zależności od potrzeb klienta.