Copywriting

Stworzymy teksty na potrzeby Twojej nowej lub istniejącej strony internetowej ukierunkowane na jak najlepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

Teksty na stronę internetową

Strona internetowa jest twarzą Twojego biznesu w sieci. Pojawią się na niej najistotniejsze informacje na temat działalności Twojej firmy. Treśći na stronie internetowej powinny wyrażać się słowami takimi, którymi sam chciałbyś przedstawiać swoją ofertę klientowi. Powinno być starannie, dokładnie, ciekawie i przekonywującą. Znamy na to sposób. Poprawne informację jako baza, a dla dopełnienia lekkie pióro, szczypta humoru i kreatywny słownik. Proporcje zależeć będą od profilu Twojej firmy. Trafimy do serca potencjalnego klienta.

 

Teksty reklamowe

Dobrze znamy wartość słów. Z tego powodu skrupulatnie je dobieramy. Obecnie oferta skierowana do klienta nie pełni tylko funkcji informacyjnej, teraz ma ciekawić i przekonywać. Słowa, którymi przedstawiasz się publiczności poprzez stronę internetową czy ulotki, powinny wyrażać Ciebie i osobowość Twojej firmy. Dopasujemy treści do oferty jaką przedstawiasz i grafiki na Twojej stronie internetowej. Poznawszy tajniki sztuki perswazji, kreujemy przekonywująco i z pomysłem.

Naming

Propozycja dla tych, którzy mają w głowie wizję swojej firmy. Już dokładnie wiedzą co będą proponować swoim klientom, ale nie mają pojęcia pod jaką nazwą funkcjonować. Opowiedz nam swój pomysł na biznes, a my podpowiemy Ci najlepsze propozycje nazw Twojej przyszłej firmy zgodnie z kierunkiem jej działania. W końcu ta nazwa będzie twoim drugim imieniem. Wyróżni Cię spośród innych przedsiębiorców i sprawi, że się z nią zidentyfikujesz. To musi być coś specjalnego, to musi być wykreowane specjalnie dla Ciebie.

Slogany identyfikujące produkt, firmę.

Czasem wystarczy jeden zwrot, zdanie, które później nieodłącznie kojarzone jest z marką. Tak działają wielcy tego rynku, w ten sposób wyryli się w pamięci i w sercach swoich klientów. Ten zwrot jest drugą po nazwie najważniejszą kwestią w budowaniu własnej, silnej marki. Pojawia się na stronie internetowej, na ulotkach, na billboardach. Dobrze dobrany slogan trafia niczym lekarstwo w potrzeby konsumenta. Jest to jedno zdanie, które najtrafniej opisuje Twoją firmę, a jednocześnie wyróżnia ją spośród innych. Taki jest cel przy projektowaniu sloganu. Taki jest nasz cel w pracy dla Ciebie.

Teksty na ulotki, broszury

W natłoku propozycji broszur i ulotek, którymi klient jest obdarowywany i coraz częściej niechętnie je przyjmuje, trudno o przyciągnięcie uwagi do właśnie naszej ulotki. Z tego powodu wybieramy dla Ciebie treści niebanalne, zwroty zatrzymujące wzrok. Informujemy i przekonywujemy poprzez teksty oryginalne, które w połączeniu z ciekawą formą ulotek i sposobem ustawienia treści stworzą niepowtarzalną propozycję. Nie pozwolimy, żeby Twoje broszury pozostały niezauważone. Zaprojektujemy kupony promocyjne i bony upominkowe