Cennik stron internetowych

Jaki jest cena stworzenia strony internetowej? Zapoznaj się z naszym cennikiem. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnej wyceny projektu. Zapraszamy do otwartej i szczerej rozmowy dotyczącej strony www.

STARTER

#CMS
Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową z nowoczesnym projektem graficznym oraz podstawowym systemem zarządzania treścią umożliwiającym samodzielną edycję treści.

STANDARD

#RESPONSYWNA #SEO #CMS
Projekt rozpoczynamy od stworzenia makiety UX. Zaprojektujemy dla CIebie unikatową i responsywną stronę internetową z dostosowanym do Twoich potrzeb systemem zarządzania treścią, zoptymalizowaną dla wyszukiwarek internetowych.

STANDARD PLUS

#RESPONSYWNA #SUPERSZYBKA #BEZLIMITOW #NACAŁOSC #ZROBIMYCIDOBRZE
Projekt, w którym pójdziemy na całość w tworzeniu, angażując największą ilość naszych zasobów. Zbudujemy dla Ciebie precyzyjne narzędzie dla Twojego biznesu.

Jaka jest cena strony internetowej?

Podstawowa cena strony internetowej wynosi 1000zł netto i obejmuje dostosowanie szablonu oraz wprowadzenie treści dla 5 podstron w danej wersji językowej. W przypadku większej ilości podston ustalamy stawki w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Cena strony internetowej zależy od jej skomplikowania, zakresu naszych prac programistycznych, zaangażowanych zasobów, kosztów licencji oraz czasu poświęconego na analizę, doradztwo, tworzenie, wdrożenie oraz opiekę informatyczną.

Jak więc wyceniamy projekt strony internetowej? Na początku staramy się odpowiedzieć czy chcesz Malucha czy Mercedesa? Czy potrzebujesz prostej ale profesjonalnej strony internetowej czy zaawansowanego technologicznie rozwiązania? Jaka jest Twoja konkurencja i jaką strategię musimy przyjąć aby móc skutecznie rywalizować w Twojej branży? Ważne jest aby zrozumieć, że koszty poniesione w związku z obecnością w internecie stanowią inwestycję w Twój biznes. Twoja strona internetowa powinna na siebie zarabiać i przekładać się na realne zyski.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy z nich ma inne potrzeby, dlatego nie posiadamy sztywnego cennika. Teoretycznie możemy stworzyc projekt za kilkaset złotych i to na poczekaniu ale w praktyce nie podejmujemy się takich zleceń wyznając zasadę, że albo robimy coś dobrze z pasją i przy zachowaniu najwyższych standardów albo nie robimy tego wcale, ponieważ zależy nam na 100% satysfakcji naszych klientów. Jesteśmi świadomi tego, że inne potrzeby będzie posiadał hydraulik a zupełnie inne firma zatrudnaijąca kilkudziesięciu pracowników. Każdy klient wymaga od nas indywidualnego podejścia oraz zaangażowania różnych środków w celu uzyskania satysfakcjonującego rezultatu.

Porozmawiaj z nami o kosztach

Zachęcamy więc każdego do otwartej i szczerej rozmowy na temat kosztów stworzenia strony internetowej, sklepu, aplikacji lub innego projektu.

 

Modele rozliczeń

W przypadku strony internetowej wystawiamy fakturę VAT lub rachunek do umowy o dzieło w zależności od życzenia klienta.

Jakie są podstawowe koszty strony internetowej?

 • Domena internetowa 
 • Serwer/hosting
 • Administracja serwerem
 • Planowanie, web design i development
 • Zarządzanie stroną internetową 
 • Marketing strony internetowe -
 • SEO (Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych)
 • Koszt certyfikatu bezpieczeństwa SSL

Istotne czynniki wpływające na koszt strony internetowej

Podczas planowania budżetu dla strony internetowej, odpowiadamy na następujące pytania:

 • Czy to jest zupełnie nowa strona internetowa czy przebudowa i redesign już istniejącej?
 • Czy strona ma posiadać system zarządzania treścią CMS?
 • Czy klienta będzie samodzielnie wprowadzał treści na stronie www?
 • Jakie wymogi ma spełniać system zarządzania treścią?
 • Czy klient posiada kompletną listę wymogów jakie ma spełniać strona internetowa?
 • Czy grafika na stronę internetową już została przygotowana?
 • Czy strona internetowa ma automatycznie dopasowywać się do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana (Responsywny web design)?
 • Czy na stronie będą zamieszczone multimedia takie jak muzyka, video, animacje flash etc.?
 • Ile treści już jest przygotowanych na stronę internetową a ile musi jeszcze powstać?
 • Kto będzie tworzył treści? Zespół cyberambulans czy Twoja firma?
 • Czypotrzebujesz dodatkowe usługi, takie jak kanały social media, optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych lub funkcjonalności sklepu internetowego na stronie?
 • W jakim terminie ma powstać strona internetowa?
 • Kto będzie zarządzał stroną internetową po jej uruchomieniu?

Zdjęcia i Grafika

Przygotowywanie grafiki na stronę internetową w zależności od potrzeb może generować bardzo zróżnicowane koszty. Przykładowo zakup jednego zdjęcia do wykorzystania na stronie może kosztować 5 zł a może też 100zł w górę.

Koszty responsywnej strony internetowej

Urządzenia mobilne stanowią bardzo istotne źródło odwiedzin na stronach internetowych. Coraz więcej internautów korzysta ze swoich tabletów i smartfonów w celu dotarcia do informacji i ta tendencja w coraz większym tempie zaczyna się pogłębiać. Stworzenie strony w technologii RWD (responsywny web design) kosztuje więcej o około 30% w stosunku do tradycyjnej strony internetowej przeznaczonej do przeglądania na standardowych komputerach. Koszt jest powodowany koniecznością dodatkowego czasu i pracy jaki musi poświęcić web designer, programista i tester na stworzeniu grafiki, kodowaniu strony oraz przetestowaniu jej na urządzeniach mobilnych. W dzisiejszych czasach prawie wszystkie nasze projekty są tworzone w opraciu o technologię responsywnego web designu.

Koszt stworzenia treści i zawartości strony internetowej

Część klientów decyduje się na samodzielne stworzenie treści na stronę internetową i wówczas rola naszego zespołu sprowadza się do umieszczenia ich na stronie internetowej. W przypadku zamówienia strony internetowej wyposażonej w system zarządzania treścią (CMS) klient może samodzielnie dodawać lub edytować treści. Innym podejściem jest skorzystanie z usług profesjonalnego copywritera, czyli osoby która w profesjonalny sposób napisze teksty na Twoją stronę internetową a nasz zespół zajmie się zamieszczeniem oraz estetycznym dopasowaniem na stronie.. Przewagą takiego rozwiązania jest są teksty dostosowane do konkretnych celów strony internetowej, w tym pod kontem optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych oraz brak konieczności poświęcania wielu godzin czy nawet dni przez klienta na tworzenie tekstów.

Programowanie funkcjonalności często kosztuje dodatkowo

Przy tworzeniu nowoczesnej strony internetowej posiadamy tysiące funkcjonalności, które web developer może zaimplementować w zależności od roli jaką ma speniać strona internetowa. Część funkcjonalności może być dostępna w pakiecie pdostawowym ale proszę zauważyć, że "dostępna funkcjonalność' wcale nie oznacza, że wyglądają lub zachowują się tak jak oczekuje tego klient. Dlatego konieczne mogą się okazać zmiany celem dostosowania danej funkcjonalności do konkretnych wymogów klienta.

 • Systemy zarządzania treścią (CMS) - dla klientów, który chcą sami zarządzać treściami na swojej stronie internetowej

 

Ważna uwaga dotycząca cennika

Niniejszy "Cennik stron internetowch" zawiera tylko przykładowe stawki mające na celu przybliżenie tematu kosztów związanych stroną internetową i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego. W celu uzyskania szczegółowej wyceny skontaktuj się znami.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Cyberambulans